...

Сертифікація ГБО: Ключові аспекти та переваги

– Сертифікація ГБО
– Довідка Євро5, Євро2
– Довідка країни походження
– Техогляд авто та ін. послуги

ЗАПИСАТИСЬ БЕЗ ЧЕРГИ

Сертифікація ГБО: ключові аспекти, вартість та процес отримання сертифіката

Газ як паливо для автомобіля не втрачає своєї актуальності. Більшою мірою це відбувається через його дешевизну та екологічність, у порівнянні з бензином та дизпаливом. Водії прагнуть купити авто з уже встановленою системою або додатково обладнати транспорт після придбання. У другий випадок обов’язково отримати сертифікат на встановлення ГБО. Ця вимога закріплена на законодавчому рівні та підлягає перевірці.

Система використання газу в машині має бути вказана у технічному паспорті. За порушення норми передбачено штраф. Отримати сертифікат на встановлення ГБО означає пройти тести та перевірки, які визначають, наскільки обладнання безпечне, справне та відповідає стандартам. Щоб сертифікація ГБО не завдавала зайвого клопоту і пройшла успішно, дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

 • Підготовчий етап до сертифікації ГБО включає збирання всіх документів: техпаспорта, акта прийому- передачі транспортного засобу від майстра зі встановлення, документ, що підтверджує особу, ІПН власника авто.
 • Експертна оцінка – тести, перевірки, аналіз отриманих даних та параметрів.
 • Рішення експерта, яке дозволяє отримати сертифікат на встановлення ГБО або визнає авто непридатним для використання у такій комплектації.

Сертифікація газу на авто – одна із послуг компанії «ОТК-Сервіс». Ми допоможемо власникам авто позбутися зайвого клопоту!

Переваги сертифікації ГБО

Врегулювання вимог законодавства – не єдиний аргумент на користь сертифікації ГБО та його легалізації. Отримати сертифікат на встановлення ГБО означає переконатися, що:

 • Водіння буде безпечним, а пристрій відповідає стандартам, він змонтований та встановлений за інструкцією, оснащений захистом від витоків газу, працює справно.
 • Установка відповідає технічним та екологічним вимогам щодо впливу на довкілля.
 • Система працює справно та повністю відповідає заявленим вимогам.
 • Витрата газу оптимальна з урахуванням швидкості та навантаження на машину.

Додаткова перевірка на відповідність вимогам безпеки – це інвестиція у тривалу та безпечну експлуатацію транспортного засобу, страховка на випадок несумлінних постачальників та майстрів. А ще сертифікація ГБО підтверджує, що система відпрацює заявлений період, що допоможе заощадити час та гроші власника авто.

Де отримати сертифікат на встановлення ГБО?

Щоб зробити перший крок до внесення переобладнання до техпаспорту – пройти сертифікацію ГБО, – зверніться до тестового центру або лабораторії. Важливо перевірити, чи організація на роботу акредитована Міністерством інфраструктури. Клієнт сам може вибрати компанію, де влаштовує вартість сертифікації ГБО, час і місце.

«ОТК-Сервіс» поєднує 200 випробувальних лабораторій по всій території України. Компанія представлена ​​у великих містах та обласних центрах. Кожен підрозділ працює за єдиними стандартами якості. Ми надаємо такі послуги:

 • сертифікацію ГБО, автомобілів, запасних частин;
 • видання довідок про країну походження;
 • постановку машини на облік.

Переваги «ОТК-Сервіс» – оперативність та надійність. Документи про проходження експертизи ми видаємо наступного дня. Компанія робить все можливе, щоб установка ГБО та сервіс сертифікації ГБО не забирали багато часу, сил та засобів у водія.

Сертифікація ГБО у «ОТК-Сервіс»

Щоб стати клієнтом випробувальної лабораторії «ОТК-Сервіс», достатньо звернутися до компанії за телефоном або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті. Менеджери опрацюють заявку в найкоротші терміни та розкажуть у телефонному режимі про хід процедури. Клієнт може поставити запитання, що цікавлять, і дізнатися, яка на сертифікат ГБО ціна діє зараз.

Процедура передбачає:

 • Підготовка всіх документів на систему ГБО та на автомобіль. Сюди входять технічні характеристики, інструкції з монтажу та експлуатації, сертифікат якості та відповідності, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, акт приймання-передачі, який видає майстерня зі встановлення, документи власника (паспорт, ІПН).
 • Безпосереднє тестування параметрів безпеки, ефективності, дотримання стандартів.
 • Оцінку експертів та аналіз результатів.
 • Отримання результатів сертифікації ГБО.

Переваги співпраці з ОТК-Сервіс:

 • Замовник сам обирає час та дату.
 • Весь процес кваліфіковані співробітники проводять без порушення цілісності деталей та вузлів.
 • Тести та випробування займають мінімум часу, при цьому проводяться якісно та в повному обсязі.
 • Підтвердження сертифікації ГБО видається наступного дня без черг та очікування.
 • У компанії є 200 представництв по всій території України – в обласних центрах та великих містах. У Києві працюють 5 центрів надання послуг із сертифікації ГБО.
 • Послуги надаються для всіх типів автомобілів, будь-якої вантажопідйомності за конкурентоспроможною ціною.
 • В одному місці надається повний комплекс послуг для колісних транспортних засобів, сертифікація ГБО та технічне обслуговування.

Якщо оперативна, точна та незалежна сертифікація ГБО – ваш пріоритет, обирайте «ОТК-Сервіс». Відгуки клієнтів компанії – найкраще підтвердження професіоналізму співробітників та якості обслуговування. Залишайте заявку на сертифікацію ГБО на сайті і менеджери зв’яжуться з вами.

Сертифікація ГБО на автотранспортному засобі – законодавча вимога та захід безпеки. Це підтвердження, що установка працює належним чином, газ витрачається в рамках чинних нормативів, дотримуються екологічних вимог.

Популярні питання щодо сертифікації ГБО

Щоб розвіяти міфи про те, як отримати сертифікат на встановлення ГБО, варто приділити пару хвилин і ознайомитися з найпопулярнішими питаннями, які можуть виникнути, якщо клієнт вперше звертається за подібними послугами.

Як вибрати компанію для проходження сертифікації ГБО?

Власник транспортного засобу самостійно ухвалює рішення, куди звернутися. Слід перевірити, чи має компанія діючу ліцензію на надання послуг. Решта – питання вартості сертифікації ГБО, умов обслуговування, термінів. Компанія «ОТК-Сервіс» вже неодноразово підтверджувала свою репутацію, надаючи зручні умови обслуговування та повний комплекс послуг для авто різного типу. Коли потрібно заощадити час на сертифікацію ГБО та отримати послуги високої якості, «ОТК-Сервіс» – те, що потрібно.

Скільки часу займає сертифікація ГБО?

Час сертифікації ГБО залежить від типу машини та того, як добре підготувався клієнт. Коли всі необхідні документи зібрано, проблем не виникає. Співробітники ОТК-Сервіс добре знають свою справу, проводять роботи оперативно. Сертифікат буде готовий наступного дня.

Що включає перевірку при сертифікації ГБО?

Перевірка газової установки на автомобілі проходить за єдиним алгоритмом та передбачає контроль за набором параметрів – цілісністю та правильною установкою труб, клапанів та систем заради безпеки водія та пасажирів у салоні авто, попередження випадкового займання та інших ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю. Другий напрямок сертифікації ГБО – супровідна документація, від інструкцій до актів виконаних робіт з монтажу.

Які документи підготувати, щоб сертифікувати встановлення ГБО на автомобіль?

Хороша документальна підготовка має величезний вплив на результати сертифікації ГБО. Надається документ, що засвідчує особу власника авто, його ІПН, акт про надання послуг із встановлення ГБО та інші папери від майстерні, яка виконувала монтаж.

Заполните форму и мы обязательно с вами свяжемся

Заповніть форму і ми обов'язково з вами зв'яжемось